case study

Dolnośląski Gryf i 1000 posadzonych drzew

Dla firmy Ten Square Games zrealizowaliśmy kilkutygodniową wersji Eko Ligi, a jej efektem finalnym było posadzenie aż 1000 drzew! M.in. za ten projekt notowana na GPW spółka otrzymała nagrodę Dolnośląskiego Gryfa w kategorii Firmy Świadomej Ekologicznie.

Działanie całej firmy we wspólnym celu

W ramach Eko Ligi w firmie Essity gracze mieli postawiony wspólny cel jako cała organizacja. Uczestnicy gry walczyli o zasadzenie Lasu Essity, a warunkiem było zdobycie przez wszystkich graczy łącznie określonej ilości punktów. Emocji nie brakowało, a cel udało się zrealizować w 123%

Międzynarodowe środowisko

Realizacja Eko Ligi dla międzynarodowej korporacji jaką jest FIS, wymagała przeprowadzania całej grywalizacji w języku angielskim. Uczestnicy walczyli drużynowo i indywidualnie o atrakcyjne nagrody, a dodatkowo każdy gracz zgłoszony do zabawy oznaczał jedno drzewo zasadzone przez FIS.

Drużynowa rywalizacja i team building

W firmie Kamsoft dwa miesiące wakacyjnych zmagań w Eko Lidze przebiegały pod znakiem rywalizacji drużynowej oraz integracji. Nie brakowało zadań nakierunkowanych na współpracę i team building, a także aktywność na świeżym potwietrzu. Zaangażowanie graczy było ogromne!

Umów się na prezentację gry i zobacz Eko Ligę na żywo!