POZNAJ EKO LIGĘ

Aplikacja online na każde urządzenie

Zadania w realnym świecie

Każdy z uczestników gry posiada indywidualne konto w Eko Lidze i dostęp do kilkudziesięciu różnorodnych zadań podzielonych na kategorie lub bloki tematyczne. Gracze wykonują zadania, zdobywają punkty i rywalizują ze sobą lub walczą o wspólny cel.

Sercem gry jest aplikacja, gdzie znajdują się zadania, konto gracza i rankingi. Dostęp do gry jest możliwy z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu, może być to telefon, laptop czy tablet. Co jednak ważne, zdecydowaną większość zadań gracze wykonują w realnym świecie. A grając nabywają praktyczne umiejętności i kreują zdrowe eko nawyki.

Wiele możliwości rozgrywki

Rywalizuj lub współpracuj

Zabawa oferuje wiele trybów ryzgrywki, które możemy dostosować do Twoich oczekiwań i potrzeb Twojej organizacji. Gracze mogą rywalizować indywidualnie o zwycięstwo w Eko Lidze, ale mogą również grać zespołowo i całą drużyną walczyć o jak najlepszy wynik. W tym drugim wariancie dodatkowym atutem jest element team buildingu i integracji uczestników.

Oprócz rywalizacji, gorąco polecamy również grę całą firmą o wspólny cel! Wszyscy gracze walczą razem o osiągnięcie wyznaczonego targetu punktowego, a jego osiągnięcie premiowane jest ustaloną wcześniej nagrodą lub działaniem, jak. np. zasadzeniem drzew czy wsparciem potrzebujących.

Trzy kategorie

Zadania Eko Ligi

Zadania Eko Ligi nastawione są na rzeczywiste działanie w realnym świecie, a nie tylko wirtualną rozrywkę. Przygotowane dla graczy wyzwania podzielone są na 3 kategorie, a każda z nich pokrywa inny obszar tematyki ekologicznej. Nowe zadania gracze odkrywać mogą w ramach ustalonego harmonogramu (np. co 1-2 tygodnie nowa pula zadań) lub w podziale na obszary tematyczne (np. tydzień lub miesiąc recyklingu, sportu, zdrowego żywienia itd.).

Codzienne Eko Nawyki

Nawyki to kategoria prostych zadań, które gracze wykonywać mogą codziennie, przez cały czas trwania rozgrywki. Mają one ukształtować i utrwalić w uczestnikach zabawy zdrowe nawyki i ekologiczne postawy. Zadania z tej kategorii przypomną by zakręcać wodę w kranie podczas mycia zębów, szanować papier, robić zakupy z torbą wielorazową czy oszczędzać prąd.

Praktyczne Wyzwania

Zadania z kategorii Wyzwania pozwalają nabyć przydatne umiejętności praktyczne, a także zachęcają do ruchu na świeżym powietrzu. W ramach Wyzwań gracze będą mieli okazję m.in. odwiedzić lokalne atrakcje turystyczne, ugotować pyszny wegański posiłek, stworzyć eko torbę, zasadzić rośliny, wykonać dom dla pszczół czy przygotować paczkę dla schroniska.

Bezcenna Eko Wiedza

Kategoria Wiedza to zbiór quizów, zagadek oraz informacji, które przydadzą się każdemu. W tej części gry sprawdzić można swoją wiedzę na temat segregacji odpadów, poznać znaczenie popularnych symboli ze sklepowych opakowań, spróbować ułożyć nasze puzzle czy dowiedzieć się o zagrożeniach czyhających na ginące gatunki zwierząt. A całość w formie zabawy!

Pełna personalizacja

Dostosuj Eko Ligę do swoich potrzeb

Spersonalizowany branding

Eko Ligę spersonalizujemy specjalnie pod Ciebie zarówno pod kątem treści jak i grafiki. Aplikacja dostępna będzie pod wybraną przez Ciebie domeną, z Twoim logotypem, a dedykowane treści znajdą się na stronie gry, w komunikacji oraz animacjach.

Dowolny czas trwania rozgrywki

Standardowo gra trwa 4-6 tygodni, ale na Twoje życzenie możemy grać nawet przez okrągły rok. To Ty decydujesz ile czasu trwać ma zabawa, jak często pojawiać się mają nowe zadania lub bloki tematyczne i jak wyglądać ma harmonogram.

Polska i angielska wersja językowa

Gra posiada zarówno polską jak i angielską wersję językową. To Ty decydujesz czy gra dostępna ma być w obu tych językach czy może tylko w jednym wybranym. To samo odnosi się do komunikacji z graczami czy materiałów promocyjnych.

Zadania dedykowane Twojej firmie

Przygotowaliśmy dla Ciebie pulę kilkudziesięciu różnorodnych wyzwań, ale nie ma problemu, aby dodać do gry nowe zadania, dedykowane Twojej firmie. Mogą być to dowolne zadania, nawiązujące do specyfiki Twojej organizacji i jej projektów.

Zyskujesz Ty i środowisko

Liczne korzyści dla firmy

Eko Liga to nie tylko świetna zabawa, ale również szereg wymiernych korzyści dla Twojej firmy. Implementacja grywalizacji to świetny projekt z zakresu CSR, Employer Brandingu, Wellbeing pracowników czy marketingu.

Gra stanowi również doskonałą rozrywkę dla pracowników, pozwala na integrację i wzmacnianie zespołów w każdych warunkach, a to wszystko przy ogromnych korzyściach dla środowiska i otaczającej nas rzeczywistości.